About the author : admin

Kıbrıs Şölen

Türkiye’nin yenilikçi ve cesur firmalarından olan Şölen markalarının verdiği güç ile emin adımlar atmaya devam ediyor. Kurulduğundan bu yana bölgenin ve dünyanın global markası olma hedefiyle ilerleyen Şölen Kıbrıs distribütörlüğü ile hedefine bir adım daha attı.  Çocuk ürünlerinden atıştırmalıklara, ikramlık ürünlerden hediyelik ürünlere kadar 200’ün üzerinde ürün gamına sahip olan Kıbrıs Şölen distribütörlüğü firmanın 120’den fazla ülkeye ihraç ettiği ürünleri Kıbrıs’ta tüketiciyle buluşturuyor.

Hayatı Şölene Dönüştürüyor

Özel günleri, bayramları ve günün her anını farklı ürünleriyle renklendiren ve tatlandıran marka tüketicinin hayatını şölene dönüştürmek için çalışıyor. Markanın dinanamizm, yenilikçi ve motivasyonla uyum sağlayan heyecanlı ortak olan Kıbrıs Şölen, kurum kültürü ve değerlerine uygun bir şekilde Kıbrıslılara hizmet vermeye başladı. Bitmeyen enerjisi oyunları ile çocukların vazgeçilmez oyun arkadaşı Ozmo, yoğun çikolatası ile gerçek bir ödül Biskolata, ailede herkesin sevdiği kek Luppo, dolup taşan lezzeti ile Nutymax Kıbrıs Şölen farkı ile Ada halkı ile buluştu.

Şölen Farkı İle İz Bırakıyor

Fırından çıkan çıtır çıtır, öğün aralarının hafif ve doğal Akdeniz lezzeti Greta, Türk mutfağından çıkan ve Şölen farkı ile damaklarda iz bırakarak dünyaya eşsiz bir lezzet kazandıran Lokkum markası da Kıbrıs Şölen ile sevenleriyle bir araya geldi. Alt tarafı bir kek değil adı Bombastik tadı fantastik sloganı ile hem akıllara hem de damaklara hitap eden Boom Bastıc Bar ve çikolatyı bir efsane ve şölene dönüştüren Milango, Kıbrıslı sevenlerine ulaştırılıyor.

Kıbrıs İş Dünyasının Köklü Kuruluşu

Şölen Kıbrıs distribütörü Kıbrıs iş dünyasının köklü kuruluşları tarafından yürütülüyor. Dünyanın her yerinde çikolatayı sevdiren Şölen, Kıbrıs’ta tüm marketlerde.  1983 yılında kurulan aile şirketi ithalat, toptan ve perakende gıda satışı yapmakta. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren zincir marketler, bakkallar, okul ve askeri kantinler başta olmak üzere kendi lojistik ağı ile satış ve dağıtımını yapan firmalar gıda tedarik ve dağıtım sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Tecrübeli bir ekip, kaliteli bir servis ağı, her adımında kararlılık ve dünya standartlarındaki anlayışı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sektörün lideri olan Kıbrıs Şölen distribütörlüğü, sürekli gelişen pazarlama stratejisi ile müşteri ve tedarikçi arasındaki iletişim sağlıyor.

Ülkede Çikolata Şöleni Yaşatıyor

Kıbrıs halkının ihtiyaçlarını ve zevklerini bilerek onların istediği Şölen markalarını ülkeye getiren distribütör firma ada ülkesinde çikolata şöleni yaşatmaya devam ediyor. Faaliyetlerine başladığından bu yana Kıbrıs’ta  ilkleri başaran toptan ve perakende sektörü Şölen çikolata distribütörlüğü ile hızlı tüketim malları sektöründe önemli bir yere sahip oldu. Geniş bir dağıtım alanına sahip olan firma güçlü kadrosu, dinamik, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile Kıbrıs bölgesinde hizmetlerine devam ediyor. Kaliteli, insana ve doğaya saygılı ürünleri Kıbrıslılar ile buluşturmayı kendine hedef olarak belirleyen firma tecrübe ve birikimi ile kendini kanıtlamaya devam ediyor.

Kıbrıs Halkının Damak Tadına Dokunuyor

Kıbrıs bölgesinde büyük bir alanda müşterilerine kaliteden ödün vermeden hizmet sunan Kıbrıs Şölen distribütörlüğü hizmet alanı ve kalite politikasını geliştirmeyi sürdürüyor. Kıbrıs halkının damak tadına dokunan firma toptan gıda sektöründe akla gelen ilk firma olma özelliğini koruyor. Kurulduğu günden bu yana gelişmesini ve değişimini sürdürmeye devam eden firma Türkiye’deki markaların distribütörlüklerini alarak Türkiye’nin vazgeçilmez tatlarını Kıbrıslılar ile buluşturmaya kararlılıkla devam ediyor. Turizmin en önemli ada ülkesi olan Kıbrıs’ta yalnız Kıbrıslıların değil, turistlerinde beklentilerini karşılayan firma Türk markalarının ülkede tanıtımı noktasında hizmet sağlıyor.