Kıbrıs Antrepo Hizmetleri

About the author : admin

Kıbrıs Antrepo Hizmetleri

İthalat alanında kullanılmakta olan antrepo hizmeti, gümrük mevzuatına göre depolanmasını ve vergi sistemleriyle bağlarının kesildiği  depolama yöntemidir. Antrepo hizmet alan firmalar bu süreçte vergi ödemez ve eşyalarının güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Kıbrıs antrepo hizmetleri, mallarını yurtiçine geçirmeden önce kullanabilecekleri geniş bir depolama alanı sunacaktır.

Kıbrıs Gümrüklü Antrepo Hizmetleri  

Güvenli depolama alanı kullanılarak, global fonksiyonlara sahip bir depolama sistemi kullanılmaktadır. Kıbrıs antrepo hizmetleri üzerinden malzemelerin barkod sistemi ve raf sistemiyle düzenlenmesi sağlanırken, muhafaza edilecek olan ürünün soğuk, serin ve sıcak depolama alanlarına göre ayrıştırılması sağlanır. Depolama alanlarında duman algılayan sensörler bulunarak, eşyaların sigortalı ve güvenli bir şekilde depolanması mümkündür.

 • Barkod sistemiyle etiketleme ve ürün takibi sistemi son teknoloji cihazlarla yapılmaktadır.
 • Tedarik zinciri yönetimi ve depo yönetimi sistemleri kullanılmaktadır.
 • Paketleme, strechleme ve etiketleme hizmetleriyle güvenli ve hijyenik depolama hizmeti sunulmaktadır.
 • Yurtiçi dağıtım, taşıma ve gönderim hizmeti bulunmaktadır.
 • 7/ 24 güvenlik sistemleri çalışarak, depo alanındaki bütün ürünlerin korunması sağlanır.
 • Malların ayrılması, etiket ve barkod kodlarına göre düzenlenerek kolilenmesi sağlanacaktır.

Kıbrıs Tedarik Yönetimi Zinciri  

Tedarik yönetiminde uygulanması gereken en önemli alanlardan bir öncellikle depolama malzemelerinin ayrıştırılması, barkod ve etiketleme yöntemleriyle raflı düzenle tutulmasıdır. Daha sonra dağıtım alanında karışıklık çıkmaması için takip sistemi üzerinden düzenlemeler yapılarak, yurtiçi dağıtım alanının oluşturulmasıyla, depolama sistemi tamamlanacaktır.  Kıbrıs antrepo hizmetleri;

 • Soğuk zincir taşıma hizmetleri
 • Isı ve nem kontrolleriyle taşıma tedarik zinciri sistemleri
 • Barkod ve etiket ürün takip zinciri
 • Paketleme ve paletleme ürün takip zinciri
 • Ürün dağıtım alanında takip edilmesi ve antrepo yönetimi
 • Uzaktan izleme ve raporlama ile düzenli depolama, dağıtım ve tedarik zincirinin oluşturulması

Kıbrıs Müşteriye Özel Antrepo Hizmeti  

Her ürünün ve markanın stoklama yöntemleri farklı olmaktadır. Geniş kapasiteye sahip, özel depolama alanları, soğuk, serin ve sıcak olarak ayrılarak depolanacak ürünlerin paketlemeleri de bu şekilde devam edecektir. Kıbrıs antrepo hizmetleri, 24 saat kesintisiz izleme, güvenlik önlemleri ve tedarik zinciri yönetimiyle çalışmaktadır. Müşteriye özel stok yöntemleri uygulanarak, ürün takibi ve barkod takibi işlemleri de tamamlanarak, güvenli dağıtım işlemleri yerine getirilecektir.

Sprinkler yangın söndürme sistemleri kullanılarak, kesintisiz elektrik enerjisi için 3 farklı jeneratör sistemi uygulamasına gidilmiştir. Barkod ve etiketleme sistemiyle takip hiçbir zaman durman, ürünlerin yerleri ve konumları üstün teknolojik sistemlerle takip edilir. Evrak ve ürün tedariklerinde takip sistemi her firmanın kendisine özel bir şekilde düzenlenirken, depolama alanı da bu şekilde işlemektedir.

Kıbrıs Raflı Depolama Kapasitesi  

Raflı depolama kapasitesi yüksek olan Kıbrıs antrepo hizmetleri, soğuk zincir taşıma, ısı ve nem oranına göre depolama, düzenli takip ve hijyen koşullarının oluşturulmasıyla, eşya ve gıda depolamalarına göre alanlar belirlemiştir. Raflı depolama sistemi sayesinde, ürünlerin sırası ve yeri belli olacağı gibi tedarik anında da işlemlerin kolaylaşması sağlanır. Paletli forklift araçlarla sigortalı taşıma, depolama ve tedarik alanları oluşturmuştur. Müşteri memnuniyeti  odaklı çalışmalarla süreç daima profesyonel bir şekilde takip edilmektedir.

Kıbrıs % 100 Güvenli Antrepo Hizmetleri  

Sigorta desteği, tedarik zinciri hizmeti, barkod ve etiketleme yöntemleriyle ürün sıralamasında düzen, disiplin ve hız ön planda tutulmaktadır. Depolanması gereken ürünlerin raflı sistemlerle, kuru, taze ve eşya olmaları koşullarına bağlı olarak depolanması sağlanır. Bu sistem sayesinde ürünlerin depolama süreci belirlenerek, eşyalarda istediğiniz kadar depoda kalma seçeneğini de kullanmanıza imkan verilir. Tecrübeli ve düzen odaklı bir hizmet anlayışıyla, antrepo hizmetleri kapsamında müşteriye özel seçenekler sunularak, depo yönetimi uygulanır.