Dominic Scott

1983 yılında kurulan Sunsel Enterprises Ltd bir aile şirketidir. Şirket grup bünyesinde farklı alanlarda faaliyet gösteren işletmeler yer almaktadır.

Web Sayfası
Dominic Scott

Endustriyel Mutfak ekipmanlari ve danışmanlığı, porselen, çatal bıçak kaşık, bahçe mobilyaları, iç mekan yemek masası ve sandalyeleri, şezlonglar, pyrex, nardi, hisar, porland, ve daha bir sürü marka ve ürün bir arada SUNSEL Plaza’da

Web Sayfası
Dominic Scott

Otel, restaurant ve cafeler (HoReCa) için profesyonel mutfak ürünleri ve ekipman tedariği olarak öne çıkmaktadır. Bu kapsamda Elektrolux, Hisar, Porland Porselen, Simonelli Espreso cihazları, Ugolini buz makineleri ve Sirman elektrikli profesyonel cihazlar gibi markaların KKTC distribütörlüğünü yürütmektedir.

Web Sayfası
Dominic Scott

Sunsel pandemi döneminde yeni bir girişim ile Sunsel Care’ı hayata geçirmiştir. Sunsel Care pandemi döneminde kullanımı oldukça yaygınlaşan maske üretimi alanın faaliyet gösterecektir. Firma Üretime başlar başlamaz tüm adada marketlere, özel hastanelere, kliniklere, otellere hızlı bir şekilde satış pazarlama ve dağıtımını yapabilecek altyapıya sahiptir. Bu nedenle üretim ile birlikte eş zamanlı olarak satış, pazarlama ve dağıtım faaliyetleri başlayacaktır.

Web Sayfası