SUNSEL GIDA

1983 yılında kurulan Sunsel Enterprises Ltd bir aile şirketidir. İthalat ve toptan satış faaliyetlerinin yanı sıra perakende mağazası da bulunmaktadır
İki ana sektörde hizmet vermekte olan Sunsel gıda ve hızlı tüketim ürünleri ithalatı yapmaktadır. Şölen Çikolata ve Balparmak temsil edilen markalar arasında yer alırken, aynı zamanda yerel ürünlerden Kantara Ballarının bazı bölgelerde satış ve dağıtımını yapmaktadır. Sunsel Enterprises Ltd bünyesinde bulunan lojistik ağı ile tüm bu ürün portföyünü Kuzey Kıbrıs’ın dört bir yanındaki zincir marketlere, küçük bakkallara, okul kantinlerine ve askeri kantinlere satış ve dağıtımını yapmaktadır. Aynı zamanda Avrupa’dan fripan marka donmuş donuts ve dondurma tozları ithal etmekte ve ağırlıklı olarak otel, restaurant ve cafelere (HoReCa) satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.
Araç parkurunda 9 küçük pazarlama aracı ve 4 büyük dağıtım kamyoneti yer almaktadır. Sunsel’in sanayi bölgesinde konumlanan deposu 700 m2 kapalı alana sahip olmakla birlikte 90m3 donduruculu / soğutuculu özel bölüme sahiptir.

Misyonumuz

Misyonumuz doğru kalite ve fiyat oraıını sağlayarak, geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerinin en üst düzeyde karşılamaktır.

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünlerin halkımız ile buluşturulması. Keyifle tüketilen, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen markaların ülkemize kazandırılması.

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik
  • Sürdürülebilirlik
  • Samimiyet ve Şeffaflık
  • Yenilikçilik
  • Dürüstlük

Çözümlerimiz

Gıda Dağıtımı

Kuzey Kıbrıs’ın dört bir yanındaki zincir marketlere, küçük bakkallara, okul kantinlerine ve askeri kantinlere satış ve dağıtımını yapmaktadır.

KEŞFET

Antrepo Hizmetleri

Deneyimli ve uzman kadrosu ile beraber müşteri memnuniyetini sürekli tutan Destek Antrepo, müşterilerine hızlı, güvenilir ve rahat bir operasyon süreci yaşatmaktadır.

KEŞFET

Gıda Depolaması

Sunsel’in sanayi bölgesinde konumlanan deposu 700 m2 kapalı alana sahip olmakla birlikte 90m3 donduruculu / soğutuculu özel bölüme sahiptir.

KEŞFET