Kıbrıs Pregel Dondurma

About the author : admin

Kıbrıs Pregel Dondurma

Kökeni İtalya’ya dayanan Pragel dondurma, 1967 yılında Dr. Luciano Rabboni ile birlikte eşinin üretimiyle insanlarla tanıştırılmıştır. Lezzetli bir endüstriyel üretim olarak, bağlılık ve tutku hikayesi olarak günümüze kadar ulaşır. Kıbrıs pregel dondurma, hazır gelato malzemeleriyle birlikte hazırlanmış bu lezzetli ürünlerin depolanma, dağıtım ve pazarlama alanında destek olacak seçenekler sunar.

Kıbrıs Pregel Dondurma İmalatı  

Gelato ve pastacılık sektörüyle bir araya gelerek, faaliyet alanını genişletmiş olan Kıbrıs Pregel dondurma sanatı, lezzetli dondurmaların aynı lezzetle tüketiciye sunulması için özel depolama alanları oluşturmuştur. Dağıtım ve depolama alanında tüketicinin ürün kalitesinden hiçbir şey kaybetmeden bulaşabileceği ürünler, geniş endüstriyel alana hitap eder.

  • Soğutucu depolarda saklanır ve dağıtım için paketleme yapılır.
  • İthalat ve ihracat hizmetlerinde yurt içi ve yurt dışı hizmet kapsamındadır.
  • Endüstriyel üretim alanının beklentilerine göre hijyenik koşullarda, dünya sağlık örgütüne uyumlu şekilde imal edildiğinden emin olunmaktadır.
  • Kalite, lezzet ve tutkuyla bir araya gelmiş ürünlerdir.
  • Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve ürün kalitesinin korunması merkezli çalışmalar yapılmaktadır.

Kıbrıs Pregel Dondurma İthalatı  

İthalat alanında geniş depolama ve dağıtım kanallarına sahip olan Kıbrıs pregel dondurma, üretim alanından dağıtım alanına geçişte de destek olarak, faaliyet alanının geniş olmasına imkan vermiştir. Ürünlerin soğukluk ve sıcaklık derecesine göre muhafaza edilerek, uzak mesafeye gönderilmesi, düzenli ve sağlıklı bir şekilde dağıtılmasına önem verilir. Her ürün için barkod, etiketleme ve ürün takibi sistemi kullanılarak, tedarik zincirinde önemli olan bütün etmenler istisnasız kullanılacaktır.

Ürünün kalitesinde, lezzetinde ve tazeliğinde değişiklik olmadan, endüstriyel üretim alanına hitap edecek şekilde hazırlanması sağlanır. Özenle hazırlanmış olan ürünler depolama alanında da muhafaza edilerek, kusursuz bir dağıtım planıyla tüketiciye sunulur.

Kıbrıs Pregel Dondurma İhracat  

Gelato hammaddesi kullanılarak üretilmekte olan ürünler, lezzetli ve kalitesinden ödün verilerek, dağıtım ve tedarik açısından bütün hazırlıkların kusursuz olması sağlanmaktadır. Tedarik zincirinin kusursuz ilerlemesiyle, dondurma malzemesinin zarar görmeden yurt içi ve yurt dışı alanda depolanma, dağıtım ve ürün takibi işlemleri yerine getirilecektir. Üretim, depolama ve dağıtım alanı özen isteyen aynı zamanda takip ve disiplinle bir araya gelen önemli bir sıralamayı takip eder.

Tecrübeli bir ekip ve özel depolama alanlarıyla Kıbrıs Pregel dondurma ihracat alanında gerekli olan bütün işlemlerin yapılması, üretimden sonraki evrede muhafaza ve dağıtım görevinin yerine getirilmesi büyük bir ekip sayesinde yapılmaktadır.

Kıbrıs Pregel Dondurma Tedarik Zinciri  

Tedarik zincirinin oluşması için faaliyet alanına göre depolama, dağıtım ve takip sisteminin oluşturulması gerekmektedir. Kıbrıs pregel dondurma tedarik zinciri, soğuk depolarla, soğuk kamyonlar kullanarak hazırlıklı bir şekilde dağıtıma başlayacaktır. Faaliyet alanını geliştirerek, tüketiciyi ve müşteriyi hayal kırıklığına uğratmayacak bütün hizmeti anında sağlayacak, kısa zamanda gereken işlemleri yerine getirecektir. Özel üretim ve dağıtım kapsamında dondurma dağıtım alanının ihtiyaç duyduğu hijyen, soğuk depolama ve tazelik açısında da görevini yerine getirmeye hazır olacak, % 100 güvenli hizmet sunacaktır.

Kıbrıs Pregel Dondurma Depolama  

Depolama alanında dondurmanın sağlıklı tüketim koşullarına göre bekletilmesi, depo sıcaklığı ve serinliği dikkate alınmaktadır. 7/ 24 jeneratör sistemleriyle kesintisiz serinlik sağlanacağı gibi ürünlerin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi sağlanır. İhracat ve ithalat alanında ihtiyaç duyulan bütün hizmetler, tedarik zincirine dahil edilerek, üretimden sonraki evrede gereken bütün işlemler düzenli bir şekilde yapılır. Kıbrıs depolama, dağıtım ve tedarik zinciri hizmetleri kapsamında, güvenli ve sigortalı hizmet verilerek, kısa zamanda bütün dağıtım ve depolama işlemleri tamamlanacaktır.