Kıbrıs Balparmak

About the author : admin

Kıbrıs Balparmak

Türkiye’de gücünü koruyarak global bir marka olmayı hedefleyen Balparmak üretiminin %5 ini ihraç ediyor. Çin, Hollanda, Fransa, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Belçika, Suudi Arabistan Azerbaycan’dan sonra Kıbrıs ada ihracata başlayan Türkiye’nin bal markası Kıbrıs Balparmak distribütörlüğü ile tüketiciye ulaşıyor. Arı mucizesi balı doğallığını koruyarak yaşamın vazgeçilmezi haline getirerek Türkiye’nin lider markası olarak Balparmak, Avrupa’nın en kapsamlı 4 laboratuvarından birine sahip.

Her Zaman Aynı Lezzet

Tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun uygun yenilikçi ve pratik ürünler geliştirmeyi sürdüren marka her zaman aynı lezzette balları özenle topluyor. Ürün çeşitliliği ile doğadan genel sağlığı sofralara taşıyan marka birbirinden özel tatlar ile lezzet tutkunlarını buluşturuyor. Balın lezzeti ve doğallığı ile buluşan ballı ürünler, tüketicinin farklı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Yenilikçi ürün yelpazesini geliştirilirken yüksek kalite standartlarından ödün verilmiyor.

Türkiye’nin Lider Bal Markası

Türkiye’nin farklı yörelerinde arıcılardan toplanan ballar modern teknoloji merkezleri olan Balparmak Arge ve kalite kontrol merkezlerinde analizlerden geçiyor. Tüm ürünlere saflığı tüketici ile buluşmadan önce 92’den fazla doğallık testi yapılarak belgeleniyor. Özenle seçilen ballar saflığı ve doğallığından emin şekilde tüketici ile buluşuyor. Ürün kalitesindeki süreklilik ve yüksek tüketici güveni ile Türkiye’nin lider bal markası olan Balparmak ürünlerini Kıbrıslılar ile buluşturan Kıbrıs Balparmak distribütörlüğü zincir marketler, bakkallar, kantinler turizm merkezleri için gıda tedariği sağlıyor.

Arıdan Gelen Saf Lezzet

Uzun yılların deneyimi ile arıdan gelen saf lezzeti sofralarla buluşturan Balparmak ürünleri doğanın tadını keşfetmek için Kıbrıslılara sunuldu.

  •  Süzme Çiçek Balı
  •  Süzme Çam Balı
  •  Yöresel serisi
  •  Monoflora serisi
  •  Propolis
  •  Apitera
  •  Ballı Fındıklı ezme ballımix
  •  Katla balla
  •  Balkovan
  •  Çocuklara özel balparmak ürünleriyle sektörde çeşitliliği arttırdı.

Kıbrıslılar İle Buluşuyor

Bal ürünleri ev dışı tüketim de otel, restoran, kafeterya gibi özel kuruluşlara ve kamu kurumlarına varil, kova ve piknik gibi özel ambalajlar halinde sunuluyor. Balkovan çiçek balığı 2 kilogramlık pet, 4 ve 20 kilogramlık kova ile 5 kilogramlık teneke ambalajlarda satışa sunuluyor. Ege Marmara ve Akdeniz bölgelerindeki bal üreticilerinden toplanan çiçek balı ile Muğla yöresinden derlenen çam balı Kıbrıs Balparmak distribütörlüğü garantisi ve güvencesi ile tüketiciye sunuluyor. Balkovan çiçek balları sofralara doğal bir lezzet esintisi getirirken çam balları ise ormanların eşsiz lezzetini ve kokusunu taşıyor. Balın saf ve doğal lezzetini günlük hayatın temposu içerisinde yanından ayırmak istemeyenler için hazırlanan Balparmak Katla Balla ürünü inovatif ambalajı ile kolay taşınma özelliğine sahip. Pratik bir kullanım sunan katla balla süzme çiçek ve çam dalları 18’li ve 120’li ambalajlarda Kıbrıslılar ile buluşuyor.

Doyumsuz Lezzet Ve Ferah Koku

Şekerden uzak kalmak isteyenler için taptaze fındık ile buluşturan Ballımix ailesi ise tam bir lezzet şenliği sunuyor. Arı sütü, polen, propolis ve balın harmanlandığı zengin bir içeriğe sahip olan apitera ise kavanoz serisi doğanın gücünü Kıbrıs Balparmak distribütörlüğü ile Kıbrıslılara getiriyor. Alkol içermeyen su bazlı saf propolis ise çocuklar ve yetişkinler için tek kullanımlık ambalajı ile hem hijyenik hem pratik kullanım sunuyor. Tek tür bitkiden derlenen Balparmak monoflora serisinde, kestane balı, narenciye balı, ıhlamur balı, kekik balı ve lavanta balı tüketicinin beğenisine sunuluyor. 1500 rakımlı yaylalardan ve ovalardan toplanan süzme çiçek ballar Kıbrıs Balparmak distribütörün pazarlama ve dağıtımı sayesinde kır çiçeklerinin doyumsuz lezzeti ve ferah kokusunu sofralara taşıyor. Disney’in sevilen karakterleri ile çocukların dünyasına giren Balparmak, kahvaltılara eğlence katmaya devam ediyor.