Kıbrıs Gida

About the author: admin

Cyprus Food

Endüstriyel gıda üretiminden sonra tedarik zincirinin oluşturulması için güvenilir, disiplinli ve sigortalı hizmetler sunulması öncellikleriniz arasında olmalıdır. Kıbrıs gıda, tedarik alanında hizmet kapsamını genişleterek depolama, dağıtım ve perakende hizmetlerinde ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Taze, kuru ve sıvı gıda dağıtımında kullanılmakta olan depolama alanı, depolama süreci ve takip sistemleriyle gerekli olan bütün işlemleri yerine getirir.

Kıbrıs Kuru Gıda  

Kıbrıs gıda sektörü üzerinden üretim alanının zorlayıcı etkilerini bilerek, depolama ve dağıtım işlemlerinde üreticilerin kolay yöntemlerle tanışmasını sağlayacaktır. Kuru gıdaların sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi için gıda türlerine göre ayrıştırılması, depo koşullarının bunlara göre sağlanması önemlidir. Depo serinliği, nem ve bakteri seviyesi, hijyen ve korunma koşulları da ön planda bulundurularak, depolama ve dağıtım sistemleri sunulur. Tedarik zincirinin ilk halkası olarak depolama ve dağıtım tüketiciyle sağlıklı ürünlerin sunulması için oldukça önemlidir.

  • Kuru gıdaların serin yerlerde paketleme, paletleme ve takip sistemiyle muhafaza edilmesi sağlanır.
  • Tedarik zincirinin oluşması her ürün ve her müşteri için ayrı şekillerde düzenlenir.
  • Planlama, takip sistemi ve barkod sistemi kullanılır.
  • Raf düzeni, etiketleme ve gıda durumuna göre depo ölçümleri yapılmaktadır.

Kıbrıs Sıvı Gıda  

Sıvı yağlar, içecekler ve ilaçlar da dahil olmak üzere sıvı formda olan bütün ürünlerin sağlıklı koşullarda muhafaza edilmesi için depolama alanı sıvı maddelerin depo koşullarına göre düzenlenmektedir. Sıvı yağlar için donma olmaması gereken sıcaklık değerleri ayarlanırken, içecekler için lezzet ve değerlerini kaybetmeyecek şekilde kuru ve serin alanlar tercih edilir. Kapalı depolama alanı ile açık depolama alanına göre gün ışığından etkilenmeyecek şekilde depolama hizmeti verilmektedir.

Kıbrıs gıda alanında sıvı ve katı ürünlere göre paketleme, raflama ve dağıtım sistemleri kullanarak, hiçbir ürünün zarar görmeden geniş profesyonel bir şekilde dağıtılmasını sağlayacaktır. Sıvı gıdalar için gerekli olan bütün depolama ve dağıtım koşulları hazırlanarak, özellikle etiket ve barkod sistemiyle birlikte ürünlerin takip edilmesi sağlanır. 7/ 24 jeneratör sistemleri kullanılarak, 1, 2 ve 3 farklı elektrik aktarımına yer verilerek, deponun elektriksiz kalmayacağı şekilde düzenlenmesine imkan verilmiştir.

Kıbrıs Taze Gıda  

Taze gıdalar, tarih ve zamanlama konusunda dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Uzun süre tedarik alanında kalmaması, muhafaza şartlarına göre düzenlenmesi gerekir. Bu hizmet kapsamında ürünlerin sağlıklı bir şekilde depolama ve dağıtım alanına çıkarılması için deponun ürün koşulları hazırlanmalıdır. Hijyen, tarih ve tedarik zincirinin en önemeli ilkesi olan takip sistemiyle, ürünlerin zarar görmeden korunmasına öncelik verilmektedir. Kıbrıs gıda, ürünlerin perakende alanda, dağıtım ve tedarik zinciri hizmetlerinde sağlıklı bir şekilde tüketiciye ulaşmasını ilke haline getirerek % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara yer vermektedir.

Taze ürünlerin tazeliklerinin zarar görmemesi için depo alanı sıcaklık ve soğukluk değerleri kontrol edilir. Aynı zamanda ulaştırılacak alan için de dağıtım araçları bu düzenlemelere tabi tutulur.

Kıbrıs Gıda Depolama Ve Dağıtım Hizmeti  

Kıbrıs gıda depolama ve dağıtım hizmetlerinde, gıdanın türü, markanın istekleri ve dağıtım yönergesi üzerinde çalışmalar yapılır. Her müşterinin kendi ürünü üzerinden stoklama ve dağıtım planlaması ayrı bir şekilde yapılarak, ürünlerin sağlıklı ve zarar görmeden güvenli dağıtım alanına gitmesi sağlanacaktır. Tedarik zincirinin en önemli halkası olan takip sistemi üzerinden de takip edilerek, raporlama hizmeti verilmektedir.

Kıbrıs Perakende Ve Tedarik Zinciri  

Kuru, sıvı ve taze gıdalarla birlikte et ve et ürünleri için de perakende hizmetlerini yerine getirmekte olan depolama ve dağıtım seçenekleri, Kıbrıs üzerinden ihracat ve ithalat alanında koşulların uygulanmasını sağlayacak, müşterilerine 7/ 24 destek olacaktır.

Leave A Comment