Balparmak Cyprus

Türkiye’nin lider bal ve arı ürünleri markası Balparmak, Amerika, Ortadoğu ve Çin gibi toplam 20’nin üzerinde ülkelere ihracat yapıyor. Sektöründe son üç yılın ihracat lideri olan Balparmak’ın başarısının altında yatan en önemli sır, tüketicilerin markaya duyduğu güven. Balparmak’ın 43 yıllık uzmanlığı ve sunduğu kalite güvencesi yurtdışında da kabul görüyor.

Balparmak Türkiye’nin dört bir yanında üretilen doğal balları yüksek gıda güvenliği standartları kapsamında özenle seçiyor, en az 100 parametrede analiz ederek ve saflığını koruyarak tüketicilerin sofrasına ulaştırıyor. 1980’den beri arıları, arıcıları ve arı ürünlerini koruyarak dünyaya fayda yaratmaya odaklanan bir misyonu sahipleniyor.

Balparmak Meets with Cypriots!

Anadolu’nun yemyeşil yaylalarında el değmeden yetişen bitkiler, arıların bal üretimi için benzersiz bir kaynak oluşturuyor. Yayla bitkilerinin yüksek rakımlı ve nemli yetişme ortamları, bu bitkilerin eşitlerine ve aromalarına olumlu yönde etki ediyor. Üstelik yayla florasında çok sayıda endemik tür de bir arada bulunuyor. Bu bitki türlerinden elde edilen bal, böylece kendine has bir aromaya sahip oluyor.

Balparmak Kıbrıs’ta Sunsel Gıda iş birliği ile ürünlerini Kıbrıslı Balparmakseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Highland Honey and Its Properties

Yayla balı Balparmak’ın ortalama bin metre rakıma sahip yaylalarda üretilen ballardan derlediği özel bir çiçek balı çeşididir. Elde edildiği çiçeklerin nem oranlarından dolayı baskın bir tada ve aynı zamanda Çiçek kokularına sahiptir.

İçerdiği karbonhidrat sayesinde, diğer doğal bal çeşitleri gibi yayla balının da enerji değeri yüksektir. Ayrıca içeriğinde çeşitli vitaminler, proteinler, mineraller ve lif de bulunur. Balparmak Yayla Çiçek Balı’nın enerji değeri ise 100 gramda 304 kaloridir.

How to Use Highland Honey?

Yayla balını, yemekleri ve tatlıları lezzetlendirmek için kullanabileceğiniz gibi içeceklerde rafine şekere alternatif olarak da tercih edebilirsiniz. Bu değerli balın tadını daha baskın şekilde hissetmek isterseniz, ürünü tek başına tüketebilirsiniz.

The Journey of Natural Honey in 3 Steps

Why to choose Analyzed Honey?

Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

“Doğal balın kaynağı yalnızca doğadır. Balda hile olup olmadığı kokusuna, tadına ya da görüntüsüne bakarak anlamak mümkün değildir.”

Balınızın gerçekliği, en az 100 doğallık testi ile garanti altında. Balparmak ürün etiketinde yer alan kare kodu (QR) okutarak veya ID numarasını with this page girerek balınızın analiz raporunu talep edebilir ve hangi bitkilerden elde edildiğini öğrenebilirsiniz.

QR Code Sorgulama

Satın almak için formu doldurun!

Thanks for your message. Your message has been sent
An error occurred while trying to send your message. Please try again later.